fbpx

USŁUGI DODATKOWE

Aby sprostać Państwa oczekiwaniom, przedstawiamy szeroką gamę usług dodatkowych !

NIESTANDARDOWE POJAZDY

Wśród naszych usługach znajdziecie Państwo również możliwość detailingu helikopterów, samolotów i łodzi. Dzięki znajomości technologii i zdobytemu doświadczeniu, jesteśmy wstanie wykonać całą gamę usług dotyczących pojazdów niestandardowych. Mimo różnych materiałów użytych do ich konstrukcji , nasze produkty świetnie poradzą sobie z tym zadaniem.

BEZINWAZYJNE WYCIĄGANIE WGNIECEŃ

W naszym studio wykonujemy kompleksowe usuwanie wgnieceń z karoserii powstałych podczas niewielkich kolizji drogowych, szkód parkingowych lub zjawisk atmosferycznych tj. np. gradobicie. Stosowana przez nas bezinwazyjna metoda naprawy wgnieceń nie ingeruje w strukturę lakieru, dzięki czemu możemy uniknąć czasochłonnego i kosztownego lakierowania.

RENOWACJA TAPICERKI SKÓRZANEJ

Jak dobrze wiemy, podczas eksploatacji pojazdu, elementy niezabezpieczone tracą swój pierwotny wygląd. Tapicerkę skórzaną można uznać za jeden z najbardziej zużywających się elementów wnętrza pojazdu. Odpowiada on nie tylko za estetykę pojazdu i prestiż, ale również za wygodę i komfort. Popękana, przebarwiona i wytarta skóra potrafi zepsuć wygląd nawet najnowocześniejszego samochodu. Jesteśmy w stanie usunąć większość defektów skóry bez jej ponownego obszywania.

PROFESJONALNE PRZYCIEMNIANIE SZYB

Firma z którą współpracujemy to, najbardziej doświadczeni fachowcy i najwyższej jakości folie z atestem !

ZABEZPIECZENIE LAKIERU FOLIĄ BEZBARWNĄ

W naszej ofercie znajdą Państwo także opcję zabezpieczenia lakieru folią, która w połączeniu z ceramiczną powłoką daje niesamowity efekt wizualny, a także zapewnia podwójną ochronę lakieru przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Nasza firma używa najlepszych folii dostępnych na rynku.

PROFESJONALNY SERWIS BLACHARSKO - LAKIERNICZY

Współpracujemy z najlepszymi,a ich staranność i precyzja pracy, zapewniają profesjonalne wykonanie naprawy.

SINCE 2013

Show&Shine - Od 2013 roku prowadzimy profesjonalne studio auto detailingu w Łodzi. Oferujemy najlepsze zabezpieczenia samochodu na rynku, oraz gwarantujemy przy tym 100% satysfakcji.
Posiadamy zespół doświadczonych pracowników, dla których praca przy samochodach jest pasją.

Nasze usługi świadczymy dla Klientów z takich miejscowości jak: