Scroll Down

Perfekcyjna pielęgnacja samochodu, dbałość o każdy detal, wielogodzinny proces doprowadzania auta do idealnego stanu, tak w skrócie można opisać istotę Detailingu.

4nano_logo_L_382709

Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki 4nano.

Wszystkie zabiegi, którym poddawane jest auto w celu przywrócenia jego blasku i głębi koloru, przeprowadzane są przez wykwalifikowanych pracowników, przy użyciu produktów najwyższej jakości.

Powłoki ceramiczne – lakier pod pełną ochroną

Mycie samochodów, agresywne chemikalia, ścieranie lakieru spowodowane kurzem, odpryskami piasku itd. powodują pogorszenie walorów wizualnych powłok lakierniczych zarówno na nowych, jak i na starych samochodach. Powłoki ceramiczne są sposobem na zabezpieczenie lakieru nawet na kilka lat.

Podstawowa ochrona

Pojedyncza warstwa prawidłowo nałożonego preparatu ochronnego osłania lakier przez rok lub dwa. Te powłoki ceramiczne są jeszcze stosunkowo miękkie, ale i tak trzeba użyć polerki, aby je usunąć. Przez rok podobne efekty osiąga się dość intensywną eksploatacją. Taka podstawowa ochrona doskonale wydobywa kolor lakieru – powłoki ceramiczne same w sobie są bezbarwne, natomiast dzięki idealnie gładkiej powierzchni i specyficznej budowie mikroskopowej pozwalają podkreślić oryginalny kolor lakieru.

Zaawansowana ochrona

Nałożenie kilku warstwę bardzo twardych powłok ceramicznych zapewnia ochronę na ponad 5 lat. Oczywiście również w tym przypadku bardzo ważne jest, żeby powłokę ceramiczną nakładał ktoś, kto potrafi zrobić to idealnie równo, ponieważ tylko wtedy uzyskuje się efekt doskonale odnowionego lakieru. Kilkukrotne nakładanie powłok ceramicznych zapewnia dobra ochronę przed promieniami UV powodującymi blaknięcie powłok lakierniczych, a także zapobiega powstawaniu zacieków od wody, ponieważ powłoki ochronne są idealnie hydrofobowe.

Na nowy? Nie tylko!

Powłoki ceramiczne, choćby już z racji swojej ceny, proponuje się przede wszystkim właścicielom nowych aut, ale ponieważ doskonale chronią one nawet przed najbardziej agresywnymi chemikaliami, doskonale sprawdzają się na starych samochodach. Nie każdy dwudziestoletni samochód to złom – jeśli dbasz o swoje auto, zabezpiecz jego lakier.

Profesjonalizm podstawą sukcesu

Powłoki ceramiczne muszą zostać nałożone idealnie precyzyjnie. W przypadku niektórych z nich jest to bardzo trudne i wymaga olbrzymiej wprawy, dlatego, jeśli planujesz podobną operację, zrezygnuj z samodzielnej renowacji, tym bardziej że dobrych powłok ceramicznych nie da się kupić – użycie kiepskiej da efekt odwrotny do zamierzonego, a też nie będzie wcale tanie.