Scroll Down

Perfekcyjna pielęgnacja samochodu, dbałość o każdy detal, wielogodzinny proces doprowadzania auta do idealnego stanu, tak w skrócie można opisać istotę Detailingu.

4nano_logo_L_382709

Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki 4nano.

Wszystkie zabiegi, którym poddawane jest auto w celu przywrócenia jego blasku i głębi koloru, przeprowadzane są przez wykwalifikowanych pracowników, przy użyciu produktów najwyższej jakości.

Auto detailing to rozwiązanie dla miłośników perfekcyjnie wyglądających samochodów. Według osób, które profesjonalnie zajmują się właśnie auto detailingiem, jest to przede wszystkim sztuka, sztuka czyszczenia, konserwacji i renowacji samochodów. Kosmetyka w przypadku auto detailingu została sprowadzona do zupełnie nowego poziomu – nie chodzi już tylko o czystość, chodzi o przywrócenie samochodowi blasku.

Dbałość o szczegóły

Auto detailing to sztuka bardzo drobiazgowa. W końcu kto na co dzień czyści komorę wlewu paliwa albo przeprowadza dokładne czyszczenie komory silnika? W auto detailingu to norma. Chodzi o to, aby wyczyścić i odnowić każdy, nawet pozornie najbardziej nieistotny element auta. Nie ma takiego elementu, który można byłoby nazwać zbyt mało istotnym, żeby go czyścić. Drobiazgowość powoduje, że prace trwają po kilkanaście godzin, ale efekt wart jest każdego czasu.

Nie ma zanieczyszczeń nie do usunięcia

Przy rutynowym sprzątaniu zawsze trafi się jakaś plamka, którą trudno będzie usunąć i którą się pominie: a to przyschnięte owady na maskownicy, a to jakieś resztki smoły albo asfaltu na nadkolach – nikomu nie chce się ich usuwać w czasie zwykłego mycia, ale auto detailing nie pozwala na pozostawienie takich niedociągnięć. Niezależnie od tego, jak słabo widoczne to zabrudzenia, nie ma mowy o ich pozostawieniu. Ślad buta na boczku drzwi, nakładkach progowych – to wszystko musi zostać usunięte.

Nie tylko na oko, także na nos

Z zabrudzeniami nieodłącznie związany jest przykry zapach. Pojawia się raz, że z samego brudu, a dwa, że z działalności mikroorganizmów, które rozwijają się w każdym zakamarku auta. Usunięcie zapachu wymaga pozbycia się uciążliwych pasażerów, a do tego służy technologia ozonowania. Dokładne oczyszczenie kanałów wentylacyjnych, dezynfekcja wnętrza, i to bardzo drobiazgowa, pozwalają na usunięcie większości brzydkich zapachów ze skutecznością zdecydowanie większą niż przy zastosowaniu standardowego filtru węglowego.

Finisz

Auto detailing to także sztuka wykańczania samochodu – nanotechnologiczna warstwa zabezpieczająca chroni lakier i zapobiega ponownemu zabrudzeniu, a także przeciwdziała zaciekom w czasie deszczu lub po myciu auta. To element, o którym można by było łatwo zapomnieć, ale właśnie to decyduje, że auto wygląda dobrze nie przez parę dni, ale przez bardzo, bardzo długo po opuszczeniu warsztatu, w którym zostało idealnie wyczyszczone. To naprawdę usługa warta każdych pieniędzy i to niezależnie od tego, czy jeździsz samochodem nowym czy takim, który najlepsze lata ma już za sobą.